
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2542748
FurMark Knot (VK) Submitted by NekoMay on Apr 19, 2026 @ 10:25:45 | | SCORE | 4230 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5306 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (584 W) |
|---|
|