
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2541019
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 21:03:08 | | SCORE | 2112 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5417 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1520 MHz - max: 2645 MHz |
|---|
| max power | 319 W |
|---|
|