
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2540056
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 17:04:46 | | SCORE | 1246 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1458-404B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP (269 W) |
|---|
|