
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2538843
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 18, 2026 @ 11:52:16 | | SCORE | 1768 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1EAE-7905 - REV: CC |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 2437 MHz |
|---|
| max power | 406 W |
|---|
|