
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2532368
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 18:58:00 | | SCORE | 1250 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASRock Phantom Gaming RX 7800 XT 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5324 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 179 MHz - max: 2448 MHz |
|---|
| max power | 286 W |
|---|
|