
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2530706
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 16, 2026 @ 09:52:38 | | SCORE | 380 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9300HF CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2191 - SUB: 17AA-3FFC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
|