
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2528688
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 18:45:27 | | SCORE | 1386 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1569-2204 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 115 % TDP (339 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|