
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2528667
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 18:39:28 | | SCORE | 1511 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.262 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASRock Phantom Gaming RX 7800 XT 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1849-5324 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.20.30 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 163 MHz - max: 2457 MHz |
|---|
| max power | 291 W |
|---|
|