
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2528034
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 15, 2026 @ 15:46:53 | | SCORE | 2484 |
|---|
| FPS | 41 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 196E-1433 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2806 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (330 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E51 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
|