
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2525878
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 14, 2026 @ 23:16:15 | | SCORE | 2193 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1043-88BF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (328 W) |
|---|
|