
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2521816
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 21:12:29 | | SCORE | 2202 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 4080 AMP Extreme Airo 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 19DA-1688 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (325 W) |
|---|
|