
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2519380
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 07:31:18 | | SCORE | 2186 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.334 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5304 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| core clock | min: 1342 MHz - max: 2532 MHz |
|---|
| max power | 435 W |
|---|
|