
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2518725
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 13, 2026 @ 00:11:29 | | SCORE | 2689 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4178 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 2850 MHz - max: 2986 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (357 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E16 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
|