
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2517808
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 12, 2026 @ 19:01:21 | | SCORE | 1660 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 19DA-2765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 2602 MHz - max: 2872 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (292 W) |
|---|
|