
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512937
FurMark Knot (VK) Submitted by 2333 on Apr 11, 2026 @ 16:15:21 | | SCORE | 3185 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1B4C-16F3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 109 % TDP (480 W) |
|---|
| GPU1 | Parsec Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CEE5-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|