FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511437
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 09:35:33 |
| SCORE | 2386 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 5080 Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4176 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 2752 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E62 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|