FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511050
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 07:04:43 |
| SCORE | 333 |
|---|
| FPS | 5 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A2000 8GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12800H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 103C-89C0 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 8 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX A2000 8GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25BA - SUB: 103C-89C1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1208 MHz - max: 1740 MHz |
|---|