FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2502514
FurMark Knot (VK) Submitted by waq on Apr 8, 2026 @ 23:39:01 |
| SCORE | 1236 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT (RADV GFX1200) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.328 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 6.19.10-200.fc43.x86_64 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9060 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-A493 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| GPU1 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1462-7E51 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 39 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|