
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2501991
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 20:42:00 | | SCORE | 3076 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1458-4104 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (450 W) |
|---|
|