
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2500662
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 8, 2026 @ 14:47:14 | | SCORE | 713 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85F1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1646 MHz - max: 1886 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (265 W) |
|---|
|