
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2494737
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 6, 2026 @ 22:54:39 | | SCORE | 622 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 1043-86F0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 123 % TDP (162 W) |
|---|
|