
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2489231
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 15:53:44 | | SCORE | 684 |
|---|
| FPS | 11 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 40HX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1226 v3 @ 3.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA CMP 40HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0B - SUB: 1043-8804 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.02 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 142 % TDP (212 W) |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|