
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2488355
FurMark Knot (VK) Submitted by gg on Apr 5, 2026 @ 12:02:53 | | SCORE | 3043 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 10DE-167C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (457 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 75 W |
|---|
|