
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2488167
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 5, 2026 @ 10:58:34 | | SCORE | 2070 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4181 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2618 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 85 % TDP (249 W) |
|---|
|