FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2482757
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 4, 2026 @ 03:29:23 |
| SCORE | 1012 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 3070 Ti Strix |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1043-880E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 91 % TDP (269 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-8809 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|