
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2481334
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 3, 2026 @ 19:19:13 | | SCORE | 1225 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1028-C890 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (295 W) |
|---|
|