
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2480121
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 3, 2026 @ 14:17:18 | | SCORE | 1671 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2596 MHz - max: 2828 MHz |
|---|
| max power | 95 % TDP (234 W) |
|---|
|