
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2474815
FurMark Knot (VK) Submitted by DDD on Apr 2, 2026 @ 07:50:55 | | SCORE | 3182 |
|---|
| FPS | 52 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1B4C-16F3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (478 W) |
|---|
|