
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1702549
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Oct 16, 2025 @ 10:34:08 | | SCORE | 9030 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.4.1.250410 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-242B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.4.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 793 MHz - max: 2190 MHz |
|---|
| max power | 184 W |
|---|
|