FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1585298
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 13, 2025 @ 12:29:23 |
| SCORE | 1908 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.07 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 1043-1AB3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 998 MHz - max: 1170 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-1AB3 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 675 MHz |
|---|