FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1585291
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 13, 2025 @ 12:27:41 |
| SCORE | 3001 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 3050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 461.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700U with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1025-1524 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 461.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1126 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164C - SUB: 1025-1524 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 14 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1900 MHz |
|---|