
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1585277
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 13, 2025 @ 12:22:26 | | SCORE | 5412 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.29 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1458-3FC1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.29 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 82 % TDP (140 W) |
|---|
|