FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 1585270
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Sep 13, 2025 @ 12:20:42 |
| SCORE | 12849 |
|---|
| FPS | 213 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.9.1.250822 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RX 6800 XT Gaming X Trio 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3951 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 2308 MHz |
|---|
| max power | 281 W |
|---|