
|
FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 68841
FurMark (GL) Submitted by ben974 on Apr 3, 2024 @ 08:01:43 | | SCORE | 3640 |
|---|
| FPS | 60 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro P4000/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 516.40 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 3900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26090 |
|---|
| | GPU0 | Quadro P4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1BB1 - SUB: 103C-11A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 516.40 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 1190 MHz - max: 1228 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (100 W) |
|---|
|