
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 929887
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Mar 15, 2025 @ 13:08:14 | | SCORE | 1396 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1458-371D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.16 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1620 MHz - max: 1962 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (160 W) |
|---|
|