
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623838
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 02:38:16 | | SCORE | 5895 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 171 MHz - max: 2438 MHz |
|---|
| max power | 424 W |
|---|
|