FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623800
FurMark (GL) Submitted by Poncho65 on May 11, 2026 @ 02:14:30 |
| SCORE | 1426 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1380 - SUB: 3842-3753 - REV: A2 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1085 MHz - max: 1177 MHz |
|---|
| max power | 140 % TDP (54 W) |
|---|