FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623770
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:48:15 |
| SCORE | 11460 |
|---|
| FPS | 191 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1849-7D67 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5869 |
|---|
| max core usage | 5 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 5070 Ti Ventus 3X OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2602 MHz - max: 2752 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|