FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623769
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:47:53 |
| SCORE | 6051 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 103C-8BAB - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6556 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 103C-8BAB - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1860 MHz - max: 2250 MHz |
|---|