
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623764
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:43:28 | | SCORE | 6834 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700F @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-E445 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 101 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 2133 MHz |
|---|
| max power | 186 W |
|---|
|