
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2623741
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:30:20 | | SCORE | 3088 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-1650 v4 @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 18363 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5CB - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 102 °C |
|---|
| core clock | min: 28 MHz - max: 2423 MHz |
|---|
| max power | 188 W |
|---|
|