
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623738
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:29:40 | | SCORE | 9363 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10900X CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1002-E36 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 101 MHz - max: 2590 MHz |
|---|
| max power | 246 W |
|---|
|