FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623736
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:26:15 |
| SCORE | 5797 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 3060 Ti Gaming OC Pro 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2486 - SUB: 1458-405E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|