FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623735
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 01:25:36 |
| SCORE | 4630 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1043-8730 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (175 W) |
|---|