
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623629
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:29:52 | | SCORE | 4495 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F03 - SUB: 1462-C757 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 92 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1936 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (184 W) |
|---|
|