FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623626
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:28:32 |
| SCORE | 13402 |
|---|
| FPS | 223 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RTX 5070 Ti TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1043-89F4 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2392 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (303 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 71 W |
|---|