
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623622
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:24:00 | | SCORE | 3207 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F03 - SUB: 1462-C757 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1966 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (188 W) |
|---|
|