FurMark(x64) 2.1.0.2 - score ID: 2623620
FurMark (GL) Submitted by xav26rex on May 11, 2026 @ 00:20:47 |
| SCORE | 11461 |
|---|
| FPS | 190 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900KS |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1458-37BD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 126 % TDP (369 W) |
|---|