FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623616
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:17:28 |
| SCORE | 29636 |
|---|
| FPS | 494 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 10DE-2057 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 2812 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (579 W) |
|---|