
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2623615
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 00:17:08 | | SCORE | 9577 |
|---|
| FPS | 159 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 1700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-E437 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 9 MHz - max: 2057 MHz |
|---|
| max power | 215 W |
|---|
|